Kalendarz Chief Happiness Officera zawiera ponad 200 propozycji świąt, które możecie celebrować w swojej organizacji. Od Twojej inwencji zależy, jakie święto wybierzesz i w jaki sposób będziecie świętować.

Dzień Psa może być okazją do tego, abyś poznał pupili swoich kolegów 🐹🐕🐩

Blue Monday może być okazją do przebrania się na niebiesko i wbrew opinii może być dniem bardzo szczęśliwym 💙

Wyobraź sobie, że w Dzień Przytulania Szefowa kadr wita wszystkich w drzwiach przytulasem 😱🤩🙃

W Dzień Ciasta Marchewkowego przynieś do pracy upieczone przez siebie ciasto i poczęstuj wszystkich 🥮

W Międzynarodowy Dzień Tanga zaproście instruktora, który w przerwie zorganizuje mini kurs tanga 💃🕺

W Międzynarodowy Dzień Wolontariusza możecie np. wybrać się całym zespołem do schroniska, aby wyprowadzić psy na spacer.

 

Ile świąt tyle inspiracji – wierzymy, że doskonale będziecie wiedzieli, które święta wybrać i celebrować wraz z Waszymi kolegami – ku szczęściu i radości wszystkich 👍😄🙃

Jest wiele sposobów na to, aby podnosić poczucie szczęścia wśród pracowników. A jeden z pierwszych to: zacznij od siebie i swojego nastawienia. Nieszczęśliwy szef czy współpracownik, wpływa na nastrój swoich kolegów. Badania pokazują, że szczęśliwi liderzy podejmują lepsze decyzje, lepiej zarządzają czasem, są bardziej empatyczni i odnoszą większe sukcesy. Bywa, że lider choć jest szczęśliwy, obawia się pokazywania tego, utrzymując, że w pracy należy być poważnym, kompetentnym i profesjonalnym. A można być i takim i takim. Wielu liderów, wierzy, że to osiągnięcie sukcesu przyniesie im oczekiwane szczęście. Wyniki badań wskazują, że jest dokładnie na odwrót: szczęśliwi ludzie lepiej pracują i to pozwala im osiągnąć sukces. Więc jeśli ten kalendarz będzie Twój, będziesz mógł świętować ze swoimi współpracownikami każdy wspaniały dzień! Czas wprowadzić zmiany i dodać czas na szczęśliwe zarządzanie, uśmiech dla swoich pracowników, docenienie tego co wyszło, aktywne słuchanie, czas na refleksje dla Ciebie.

Czasem wystarczające w drodze do bycia bardziej szczęśliwym jest uświadomienie sobie, że tego właśnie chcemy i to jest kierunek w jakim chcemy podążać. To właśnie małe codzienne kroki, pomagają nam przesuwać się do przodu i zbliżać do celu. A najważniejszy jest, choćby mały, ale pierwszy krok we właściwą dla nas stronę. Dlaczego nie miałoby to być Szczęście w Pracy.

Zamów Kalendarz Chief Happiness Officera

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

1 Dostawca technologii i usług 2 Przedstawicielem zakładu przemysłowego

Zgłaszający uczestnictwo
Dane firmy do faktury VAT
Ilość produktów*
 


Cena netto: PLN + VAT za produkt
Wartość netto: 0 PLN
Wartość brutto: 0 PLN
Rabat netto: 0 PLN + VAT za osobęRabat netto: 0 PLN + VAT

Wybierz konferencje lub warsztaty
Data
Kwota PLN netto
Rabat PLN netto*

28.46 Kup swój kalendarz szczęścia na 2020 rok już dziś 📅🤩🤩 – atrakcyjna cena ⤵ Zamów swój kalendarz szczęścia już dziś!

Zadzwoń i zamów kalendarz!