Kongres: Europejski Rynek Pelletu

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem pelletu zarówno w Polsce jak i Europie Zespół powermeetings.eu postanowił zorganizować pierwszą edycję Kongresu:

Europejski Rynek Pelletu,

który odbędzie się 1 i 2 czerwca 2017

Kongres stanowić będzie neutralną platformę do wymiany informacji, osiągnięć i wyników doświadczeń. Będzie również doskonałym miejscem do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W trakcie dwóch dni Kongresu poruszone zostaną najważniejsze i najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące sytuacji w branży jak również dyskutowane kierunki jej rozwoju. Tematyka Kongresu stanowić będzie przekrój rynku począwszy od regulacji wspierających jego rozwój poprzez zagadnienia podatkowe, transakcje transgraniczne, najnowsze technologie i bezpieczeństwo produkcji, certyfikację, badanie jakości, logistykę dostaw jak również normy jakościowe dużych instalacji oraz urządzeń grzewczych na pellet.

Pierwszego dnia Kongresu po części konferencyjnej zapraszamy do udziału w uroczystej kolacji, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych, a niepowtarzalna atmosfera towarzysząca każdemu naszemu spotkaniu z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego wydarzenia podobnie jak w trakcie naszych wcześniejszych spotkań w tym dla branży biomasy, które już na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych spotkań branżowych, stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów, tak aby branża mogła się rozwijać i z powodzeniem funkcjonować.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli:

– administracji publicznej odpowiedzialnych za funkcjonowanie i wsparcie rynku

– producentów i dystrybutorów pelletu

– dostawców technologii i urządzeń do produkcji pelletu

– firm certyfikujących i badających jakość pelletu

– producentów i dystrybutorów instalacji i urządzań grzewczych

– firm i instytucji chcących zainwestować w instalacje spalające pellet

– firmy logistyczne

– odbiorców pelletu – zarówno instytucjonalnych – przedstawicieli branży energetycznej i ciepłowniczej, jak i odbiorców prywatnych

Zapraszamy do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu Kongresu!

Przejdź do strony wydarzenia

Zobacz również:

Pomoc publiczna w sektorze energetycznym

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA

Kongres: Europejski Rynek Pelletu

Paliwa Alternatywne – Energia z odpadów – IV edycja

Kontakt

Renata Kałużna Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych profesjonalistów, działającym w ramach firmy powemeetings.eu, która specjalizuje się w doradztwie oraz organizacji konferencji i szkoleń dla różnych sektorów gospodarki.

Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80
kom.: +48 603 386 917
faks: +48 22 672 95 89

NIP: 952-139-65-83
REGON: 363385059

Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

Stronę redaguje: Agnieszka Kozłowska | Kontakt: 22 740 67 80, 508 921 590, e-mail: newsroom@powermeetings.eu