Sponsorzy Główni

REINO Partners

Sponsorzy

Baker McKenzie
Baker McKenzie

Baker McKenzie

Baker McKenzie jest jedną z największych kancelarii prawnych na świecie obecną zarówno na rynkach rozwiniętych jak i obszarach chrakteryzujących się największym potencjałem rozwoju gospodarczego. Aktualnie ponad 6000 prawników z 77 biur świadczy usługi w 47 krajach, łącząc wiedzę i doświadczenie biznesowe aby sprostać wysokim oczekiwaniom klientów.

 

Baker McKenzie jako pierwsza spośród międzynarodowych kancelarii rozpoczęła działalność
w Europie Środkowej i Wschodniej. Biuro w Warszawie powstało w 1992 roku i aktualnie jest w nim zatrudnionych ponad 80 prawników i doradców podatkowych, dzięki czemu należy do ścisłego grona największych kancelarii w Polsce. Kancelaria Baker McKenzie świadczy kompleksowe usługi
w następujących obszarach: rozstrzyganie sporów i arbitraż, rynki finansowe, fuzje i przejęcia, własność intelektualna i nowoczesne technologie, nieruchomości, infrastruktura, energetyka, partnerstwo publiczno-prywatne, prawo handlowe, prawo podatkowe, prawo konkurencji, prawo pracy, zagraniczne inwestycje bezpośrednie i prawo farmaceutyczne.

 

Baker McKenzie jest jedną z najczęściej rekomendowanych kancelarii w Polsce i na świecie,
o czym świadczy zajmowana przez kancelarię wysoka pozycja w prestiżowych rankingach, m.in. Acritas, Chambers Global, Chambers Europe i Legal 500.

CBRE
CBRE

CBRE

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, obsługująca inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości. W Polsce marka CBRE działa od 2000 roku i obecnie zatrudnia ponad 1000 specjalistów w 9 biurach zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi doradztwa transakcyjnego dla korporacji i najemców, zarządzanie nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Doradcy firmy posiadają wyspecjalizowaną wiedzę i doświadczenie we wszystkich sektorach nieruchomości komercyjnych – biurowym, handlowym, magazynowym oraz hotelowym.

Odpowiadając na potrzeby klientów CBRE jako pierwsza agencja doradcza na rynku nieruchomości przeniosła swoje usługi na wyższy poziom integrując działy obsługujące najemców w jedną wyspecjalizowaną strukturę Advisory & Transaction Services. Nowopowstała komórka oferuje nie tylko usługi związane bezpośrednio z transakcjami najmu, ale również zarządzanie portfelem nieruchomości, doradztwo techniczne i usługi związane ze strategią środowiska pracy oraz strategią HR.

Niezależnie od miejsca, sektora i rodzaju działalności firma CBRE dostarcza najwyższej jakości zintegrowane usługi związane z nieruchomościami. Dysponując niezrównaną lokalną wiedzą i doświadczeniem wspartym światową siecią kontaktów, zespół CBRE realizuje cele biznesowe klientów, pomagając im budować przewagę konkurencyjną.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych www.cbre.pl, www.officego.pl, www.industrialgo.pl oraz naszych profili Linkedin, Twitter, Vimeo, Instagram.

Organizatorzy

REIT
REIT

REIT

Misją oraz podstawowym zadaniem Stowarzyszenia REIT Polska jest inicjowanie
i wspieranie – przy wykorzystaniu w jak najlepszej wierze naszych członków,
ich wiedzy i doświadczenia – wszelkich działań prowadzących do stworzenia
ram prawnych dla podmiotów działających w formule REIT, a także
popularyzacji tego typu rozwiązań wśród polskich obywateli i instytucji.

Powermeetings
Powermeetings

Powermeetings

Od ponad 10 lat wiodący organizator profesjonalnych i prestiżowych wydarzeń branżowych w Polsce. Organizujemy kongresy, konferencje, szkolenia, seminaria i warsztaty dla różnych sektorów gospodarki oraz zapewniamy specjalistyczne wsparcie i doradztwo w kwestii organizacji imprez, PR i marketingu.

W ciągu ostatniej dekady stworzyliśmy szeroką sieć kontaktów i partnerów w sektorach: energetyki, węgla, paliw, chemii i nieruchomości. Naszym celem jest stworzenie miejsca do dyskusji o nowych trendach i zmianach mających znaczenie dla przemysłu, do nawiązywania nowych kontaktów, jak również do budowania relacji biznesowych pomiędzy naszymi ekspertami, partnerami i uczestnikami.

Programy naszych imprez są zawsze starannie dostosowane do potrzeb i interesów branży, a my jesteśmy dumni z naszej staranności w doborze tematów, prelegentów i partnerów, aby zapewnić najwyższą jakość wszystkich organizowanych przez nas wydarzeń. We współpracy z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy opracowujemy i organizujemy wydarzenia podyktowane zmianami w otoczeniu legislacyjnym, przeobrażeniami rynkowymi oraz aktualnymi trendami.

Patronat medialny

budnet.pl
CIJ
CIJ

CIJ

KRN media Sp. z o.o.
KRN media Sp. z o.o.

KRN media Sp. z o.o.

KRN.pl – Krajowy Rynek Nieruchomości – to ogólnopolski portal branżowy, który oferuje bazę około 800 000 aktualnych ofert nieruchomości i inwestycji mieszkaniowych zamieszczanych przez setki firm (deweloperów, inwestorów i biura pośrednictwa) oraz osoby prywatne z całej Polski. Poza częścią ofertową, istotnym elementem portalu jest część redakcyjna składająca się między innymi z przeglądu aktualnych i istotnych informacji z rynku nieruchomości. Niekwestionowanym atutem portalu jest rozbudowany serwis prawnopodatkowy. Ponadto na portalu KRN.pl publikowane są cykliczne raporty dotyczące sytuacji na rynku nieruchomości.

 

NASZE ATUTY!

 

– ponad 20 lat doświadczenia na ogólnopolskim rynku nieruchomości

– ponad 800 000 ofert nieruchomości

– ponad 300 000 unikalnych użytkowników w skali miesiąca

– ponad 1,5 mln odsłon miesięcznie

– pełna responsywność

– intuicyjna wyszukiwarka

– nowoczesny design

– przejrzysty układ treści

– najświeższe wiadomości z rynku nieruchomości

– rozbudowany dział prawno – podatkowy

Obligacje.pl to serwis skierowany do inwestorów indywidualnych, poświęcony w całości inwestycjom w instrumenty dłużne, z obligacjami korporacyjnymi, bankowymi i komunalnymi na czele. Każdego dnia redakcja Obligacje.pl przetwarza informacje, które mogą zainteresować posiadaczy obligacji lub przyszłych inwestorów. Analizujemy sprawozdania finansowe emitentów obligacji, przeprowadzamy wywiady z zarządami firm, przygotowujemy niezależne analizy lub zlecamy ich przygotowanie autorom zewnętrznym. Informujemy także o przygotowywanych i zakończonych emisjach obligacji. Ponadto publikujemy także komentarze, raporty analityczne i opinie innych ekspertów – analityków domów maklerskich, prawników, zarządzających funduszami obligacji.

ReNews.pl jest portalem informacyjnym poświęconego rynkowi nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce,  w którym czytelnicy znajdą aktualne wiadomości, opinie i wypowiedzi ekspertów, raporty, informacje o inwestycjach, menedżerach, kontakty i oferty.

Portal należy do agencji informacyjnej QBusiness Media.

Tereny Inwestycyjne Info
Tereny Inwestycyjne Info

Tereny Inwestycyjne Info

Serwis internetowy Tereny Inwestycyjne Info kierujemy do inwestorów, którzy szukają atrakcyjnych gruntów pod inwestycje, przedsiębiorców, samorządów i stref ekonomicznych, które dysponują terenami inwestycyjnymi.

Serwis Tereny Inwestycyjne Info pełni rolę platformy komunikacyjnej. Użytkownicy mają tu dostęp do aktualnych wiadomości ze świata biznesu, terminarza najważniejszych konferencji, targów i seminariów, wywiadów z ludźmi polityki i biznesu, porad eksperckich a także ciekawych artykułów na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, ekoinwestycji czy realizowanych w Polsce projektów inwestycyjnych. Całości dopełnia galeria zdjęć dokumentujących istotne wydarzenia ze świata biznesu.

Serwis Tereny Inwestycyjne Info zawiera najważniejsze informacje o regionach, specjalnych strefach ekonomicznych, dostępnych dla przedsiębiorców dotacjach unijnych, sposobach finansowania inwestycji oraz ulgach i przywilejach.

Funkcjonalnym narzędziem dla inwestorów i oferentów jest wyszukiwarka ogłoszeń – baza przeznaczonych na sprzedaż gruntów inwestycyjnych.

Warsaw Business Journal to anglojęzyczny magazyn niezbędny liderom biznesu, którzy chcą trzymać rękę na pulsie i znać najważniejsze trendy, sektory i osobowości polskiej gospodarki. Przedstawia swoim czytelnikom historie, wydarzenia, firmy i osoby, które z sukcesem tworzą polski rynek. Przygotowywany jest przez niezależny i doświadczony zespół, który zna wszystkie zawiłości polskiego rynku.